~apple of my eye~

hmmm...
msti korg tertanya2 kan spe syg pia??
haaaa...
nie larh dya...























heee...
rompak dri fb dya...
jht ckit..
adik dya a.k.a afiqa yg edit kowt law ta clp...
muahahaha..
rmy sgt yg na pia tunjuk spe syg pia kan??
nie larh mnusia yg da curi hti pia...
org tua..
ehhh...
tade la..
nma dya ABDUL GHAFFAR BIN SOPEK AHMAD..
mesti korang rsa pelik kan ngan nma ayh dya...
haaaa...
jeng3..
rhsia ok..
org pnggil dya PAN..
pia pown ta taw sai pa..
ta de jwpan tuk soalan 2...
dya ta hbaq..
hahah..
ta pnting pown suma 2...
haaa...
yg pnting mamat nie da curi hati pia..
da bwk blik langgaq da pown..
haha..
umoq dya??
ce hgpa suma teka..
nmpk cam org tua kan??
hehehe..
sowi syg...
he was born on 2 JULY 1992...
bru 20 taon..
ta la tua sgt pown...
hahaha...
stay kat a.staq...
yg laen jgn na tnya ok..
yg 2 suda...
apa ag erk na mrapu..
dya nie muka ja baik,tp pangai cam hntu...
muahaha..
dya nie baik sbnaqnya tp GANAS ckit..
cra dya ckp 2 law org yg ta biasa,sumpah terasa...
bila first tgk dya,comfirm korg punya impression ckp dya nie sombong..
sme cam pia dlu...
haha..
tp ta pown sbnaqnya..
bila da kny,bru taw pangai gila2 dya..
dya ok..
baik plak 2..
YA ALLAH..
terpuji plak...
tp mang btoi la..
he's a very responsible son..
syez pia ckp..
he will do anythings 4 his family..
honestly,i'm proud of u syg..
2 je la kowt...
as i said b4 this,he's only d man that have taken my heart..
n honestly i said that i really luv him...
but 1 je pia na ckp..
syg,
aq mnyayangi n mncintaimu hnya krna agamamu,
jika hilang agamamu,
maka hilanglah syg n cintaku pdamu..
uhibukhafillah..

6 comments:

  1. singgah!!
    wah3..hensemnye pakwe die~~
    semoge kekal ye~ =D

    ReplyDelete
    Replies
    1. thanks coz menyinggah ye...
      hnsem??
      muahaha...
      xde la...
      luaran ta pnting..
      yg pnting dlmn...
      thanks honey...
      i hope so..

      Delete
  2. Replies
    1. amin..
      i hope so...
      btw,thanks yea syg...

      Delete
  3. bru nak ngaku ye!!!gmbar sapa xtau edit =='

    ReplyDelete
    Replies
    1. muahahaha!!
      ish,..
      nie yg segan nie...

      i need 2 do that syg...
      btw,thanks coz edit gmbaq a.pan kamoo...

      Delete